fbpx

Kasia Kozłowska, 17 listopada 2021

Środa Freelancera w CoSpot – dlaczego warto się u nas pojawić?

środa Freelancera w CoSpot

Środa Freelancera w CoSpot to cotygodniowe wydarzenie, które ma na celu przyciągnięcie ciekawych osób do naszej społeczności. CoSpot skupia w jednym miejscu wiele branż, dzięki czemu daje duże możliwości współpracy i nawiązania nowych znajomości. Mogą one w przyszłości zaowocować wspólnym projektem lub biznesem. Klimat, który tu panuje jest niepowtarzalny. Tworzą go przede wszystkim ludzie, którzy każdego dnia przychodzą do nas z uśmiechem i motywacją do działania w drodze do sukcesu. 

Dlaczego w CoSpot jest organizowana Środa Freelancera?

Środa Freelancera w CoSpot to event, który organizujemy w każdym tygodniu. W godzinach 9.00-17.00 możesz skorzystać z miejsca w naszym coworkingu zupełnie za darmo w ramach dnia testowego. Daje to świetną okazję aby poznać interesujące osoby, z którymi możesz w przyszłości podjąć współpracę. Dodatkowym atutem jest możliwość zwykłej rozmowy przy pysznej kawie lub zainspirowania się czyimiś pomysłami i pracą.  CoSpot to coworking w centrum Łodzi, który tętni życiem i każdego dnia inspiruje do czegoś nowego. Każdego dnia staramy się coraz lepiej dopasować miejsce do pracy do Twoich potrzeb. Uczymy się polepszać jakość naszych usług i zwiększać zadowolenie CoSpotowiczów. Będzie nam bardzo miło jeśli i Ty zdecydujesz się dołączyć do tego grona!  
Chcesz zobaczyć jak robimy to w CoSpot?Napiszi dołącz do naszej Społeczności.

Dlaczego warto wziąć udział w Środzie Freelancera w CoSpot?

Udział w Środzie Freelancera nic Cię nie kosztuje, a może przynieść wiele pożytku. Oprócz w pełni wyposażonego, klimatycznego i bardzo energetycznego miejsca do pracy otrzymujesz inne, bardziej przyziemne usługi. Dostęp do Internetu, pyszna kawa i herbata bez limitu oraz ciasteczka dla łakomczuchów. Zapewnimy Ci również opiekę community managera, który odpowie na wszystkie Twoje pytania. Pomoże także w zapoznaniu z nowymi osobami lub przedstawi ofertę jeżeli będziesz nią zainteresowany. 

Praca w domu nie zawsze wychodzi nam tak jakbyśmy tego oczekiwali. Warto więc spróbować popracować w miejscu, które jest do tego przeznaczone. Pozwoli nam się to lepiej skoncentrować i uruchomić kreatywność, kiedy będzie potrzebna. Takim miejscem jest właśnie CoSpot. Ludzie czują się tutaj bardzo swobodnie, ale jednocześnie mają dużą motywację do pracy. Inspirują się nawzajem, a już samo patrzenie na czyjąś pracę w skupieniu zwiększa naszą efektywność 😉

Dla kogo jest organizowana Środa Freelancera w CoSpot?

Środa Freelancera w CoSpot to wydarzenie skierowane przede wszystkim do tzw. “wolnych strzelców”, którzy pracują na własną rękę. Sami decydują o czasie swojej pracy oraz o tym ile danego dnia są w stanie zrobić. Takie osoby potrzebują przestrzeni biurowej, która zainspiruje je do nowych rzeczy, zmotywuje do pracy i pobudzi kreatywność. Chcemy również dotrzeć do osób, które poszukują stałego miejsca do pracy, które zagwarantuje im pełną obsługę. CoSpot zapewnia całe zaplecze biurowe w postaci Internetu, drukarek, aneksu kuchennego, ekspresu do kawy czy salek konferencyjnych, w których można spotkać się z klientem. Dla osób, które często telefonują lub odbywają telekonferencje udostępniamy budki telefoniczne, w których komfortowo można je przeprowadzić. 

W CoSpotcie nie trzeba zostawać na zawsze. Jesteśmy otwarci na klientów, którzy potrzebują elastycznego podejścia. Nie musisz wiązać się długoletnią umową, a opłata jest w formie jednorazowego abonamentu bez ukrytych kosztów. Środa Freelancera daje możliwość przetestowania biura.  Jest również alternatywą dla osób, które muszą tego dnia skorzystać z biura, np. będąc w delegacji w innym mieście. 

Środa Freelancera w CoSpot to świetna okazja aby poznać innych freelancerów uczestniczących w wydarzeniu. Możesz wtedy poznać również osoby, które pracują tu na co dzień. Może trafisz na kogoś znajomego, kto zachęci Cię do dołączenia do naszego zacnego grona? CoSpot zapewni Ci wiele inspiracji do pracy i zmotywuje do działania nawet w ponury, jesienny dzień. Nasza przestrzeń pobudzi Twoja kreatywność, pozwoli znaleźć odpowiednie miejsce do pracy oraz odpoczynku. Zapraszamy do odwiedzenia CoSpotu!

Poproś o konsultację.

W ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą nasz ekspert