fbpx

Kasia Kozłowska, 25 czerwca 2021

Coworkingi w Poznaniu

Awesome Coworking

Space by Mug to coworking, który inspiruje i motywuje do efektywnej pracy. W biurze rodzi się społeczność, która wzajemnie się wspiera i napędza do działania. Mieści się w zabytkowej kamienicy w centrum Poznania przy ul. Nowowiejskiego 3/5.  
Chcesz zobaczyć jak robimy to w CoSpot? Masz pytania?

Royal Estate

Budynek zapewnia profesjonalną przestrzeń biurową, zarówno coworkingową, w której osoby pracujące wspierają i inspirują się nawzajem, jak i mikrobiura dla osób, które potrzebują więcej prywatności oraz miejsca na przechowywanie rzeczy i dokumentów. Royal Estate zlokalizowane jest przy ul. Obornickiej 309.

Centrum Małego Biznesu

CBM to miejsce szczególnie przeznaczone dla osób, którym praca z domu znudziła się lub sprawia im trudność. Biuro jest przyjazne skupieniu, nie rozprasza swoim designem. Znajduje się blisko rynku, dlatego nie ma problemu z dojazdami. Obiekt znajduje się przy ul. Poznańskiej 19.

Poznań Business Link Maraton

coworkingi Poznań

Profesjonalna obsługa i lokalizacja w centrum miasta szczególnie zachęcają do odwiedzenia jednej z najnowszych inwestycji biurowej Poznania. Wnętrze urządzone jest w kolorach ziemi, jest bardzo przytulne i sprzyja dobrej atmosferze oraz efektywnej pracy. Business Link Maraton zlokalizowany jest przy ul. Królowej Jadwigi 43.

Grobla 7

Jest to klimatyczny coworking urządzony w loftowym stylu. Łukowe sklepienia dodają charakteru całemu designowi. W coworkingu można nabyć abonament dzienny lub miesięczny w zależności od potrzeb. Miejsce znajduje się przy ul. Groblej 7.

SPACE Synergia Projektowania

W tym miejscu znajdziecie wielu specjalistów ds. designu i projektowania wszelkiego rodzaju przestrzeni. Oprócz przestrzeni biurowej do pracy są tam również sale konferencyjne, w których można odbyć spotkanie biznesowe lub przyjąć klienta. Miejsce zlokalizowane jest przy ul. Tęczowej 8.

CoWalski Aleja Inspiracji

Pakiety coworkingowe dostosowane są do indywidualnych potrzeb klienta. Lokalizacja jest dobrze skomunikowana z resztą miasta co ułatwia kontakt z klientami. Jeżeli chcemy zaprosić kogoś do siebie, można wówczas skorzystać z sali konferencyjnej. Obiekt znajduje się przy Alei Wielkopolskiej 29.

Park Idea

coworkingi Poznań

Przestrzeń biurowa oferuje swoim klientom biurka w coworkingu. Przeznaczona jest dla freelancerów, małych i średnich firm oraz startupów, które chcą się rozwijać i wolna nie pracować z domu. Budynek znajduje się przy ul. Grottgera 16/1.

Biuro coworkingowe Inspiracje

Mikroprzedsiębiorcy oraz freelancerzy często potrzebują przestrzeni do pracy, która pomoże im zainspirować się do pracy. Takie miejsce znajdą przy ul. Ratajczaka 26/3.

Biuro 56

Oprócz przestrzeni biurowej oferuje szerokie usługi związane z pomocą w różnych branżach, takich jak grafika, marketing, tworzenie stron internetowych. Dodatkowo udostępniane są tam usługi prawne, księgowe i kadrowe dla firm, które chcą się rozwijać. Biuro znajduje się przy ulicy 28 czerwca 1956 r.

Poproś o konsultację.

W ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą nasz ekspert