fbpx

Biuro prywatne

Biuro prywatne to oferta skierowana do przedsiębiorców, którzy szukają miejsca dla siebie oraz swojego zespołu. Są to przestrzenie w pełni wyposażone, które dają możliwość pracy w zespole w wydzielonym i zamykanym miejscu. Przestrzeń biurowa dla zespołów Łódź to rozwiązanie pozwalające na kreatywną pracę, a także integrację osób zatrudnionych. Nasze lokalizacje dostępne są 24/7, co ułatwi funkcjonowanie firmy. 

Lokalizacje:

Prywatne przestrzenie biznesowe z udogodnieniami

Biura prywatne dla dużych, średnich i małych firm Łódź są bardzo dobrze wyposażone. Dla pracowników dostępne są biurka, fotele. Twoja firma może korzystać z eleganckich i komfortowych sal konferencyjnych, przestrzeni cichej pracy, spotkań B2B, wideo i telekonferencji. W ten sposób możesz zapewnić przedsiębiorstwu najpotrzebniejsze rzeczy. 

Dbamy o bezpieczeństwo. Twoi pracownicy mogą również zostawić w prywatnych biurach rzeczy firmowe i osobiste w zamykanych szafkach. Dodatkowo umożliwiamy nieograniczony dostęp do kuchni, gdzie naładujecie swoją energię pyszną kawą. Organizujemy również ciekawe wydarzenia i warsztaty z myślą o członkach naszej społeczności i doskonaleniu ich wiedzy i kwalifikacji. Dlaczego warto wybrać biura prywatne dla freelancerów i przedsiębiorstw Łódź? Oto kilka powodów:

  • Dostęp do społeczności Co:Spot – udział w wydarzeniach, szkoleniach, meetingach, możliwość organizowania własnych eventów
  • Media wliczone w abonament: prąd, ogrzewanie, podatki miejskie oraz szybki Internet
  • Energiczny i pozytywny community manager, Twój concierge ds. Co:Spot
  • Pakiet wydruków wliczony w abonament
  • Świetna, świeżo parzona kawa, różnego rodzaju herbaty oraz woda ze świeżymi owocami, słodkie, słone i zdrowe przekąski
  • Dostęp do aplikacji umożliwiającej rezerwację sali konferencyjnych
  • Cotygodniowy newsletter dla członków społeczności, informujący o wydarzeniach na najbliższy czas
  • Czwartkowe, wspólne śniadania integrujące członków naszej społeczności np. raz w tygodniu zajęcia z jogi, a raz w miesiącu spotkanie z fizjoterapeutą (bezpłatne dla cospotowiczów)

Co nas wyróżnia

Elastyczność w rozwoju firmy

Korzystając z naszych biur możesz rozwijać swoja firmę w naturalnym tempie, ponieważ w każdej chwili możesz zmienić powierzchnię, w której pracujesz na większą i dostosować ją do ilości pracowników.

Pełna logistyka biura

Oprócz przestrzeni biurowych posiadamy również w pełni wyposażone salki konferencyjne, obsługę recepcji oraz pyszną kawę bez limitu, dzięki czemu możesz skupić się na swojej pracy.

Społeczność, która motywuje

W naszej przestrzeni odbywają się wydarzenia, dzięki którym można nawiązać ciekawe i pożyteczne interakcje. Coworking sprzyja tworzeniu społeczności, która wzajemnie się motywuje i inspiruje, pobudzając kreatywność, a to wszystko sprawia, że chętniej przychodzimy do pracy.

Wspaniała przestrzeń biurowa

Przestrzeń oferowana przez Co:Spot gwarantuje nie tylko atmosferę sprzyjającą kreatywności, ale również pomagającą się skoncentrować, zrelaksować i tworzyć nowe rzeczy. Dodatkowo udostępniamy przestrzenie, w których możesz przyjmować swoich gości i organizować spotkania.

Wszystkim CoSpotowiczom gwarantujemy całodobowy dostęp do biura. Każdy członek społeczności dostaje imienną kartę dostępową, dzięki czemu wejdzie do biura również w godzinach nocnych. Dodatkowo w części kuchennej oferujemy dostęp do niezbędnych sprzętów takich jak lodówka, kuchenki mikrofalowe, zmywarka, profesjonalny ekspres do kawy. kolejną korzyścią jest nielimitowany dostęp do pysznej kawy, najwyższej jakości liściastych herbat, słodkich, słonych i owocowych przekąsek. Każdy CoSpotowicz może cieszyć się szybkim, bezprzewodowym Internetem oraz dostępem do drukarki i sprzętu multimedialnego. Dzięki możliwości zarejestrowania firmy na nasz adres, możemy odbierać Twoja pocztę i przechować ją. Ponadto zapewniamy dostęp do salek konferencyjnych z możliwością rezerwacji miejsca przez CoSpotową aplikację. Salki są wyposażone w niezbędny sprzęt: flipcharty, telewizory z kablem HDMI oraz bezprzewodową sieć internetową.

Do każdego biura prywatnego w cenie

Lokalizacja w centrum miasta, 600 m od Centrum Handlowego Manufaktura, świetne połączenie komunikacją miejską (przystanki znajdują się tuż przy budynku).

Najlepsza kawa oraz czekolada z zimną pianką dla wszystkich naszych gości w nieograniczonych ilościach.

Inspirująca przestrzeń przeznaczona do integracji oraz poznawania się i wymiany doświadczeń.

Parking miejski liczący około 40 miejsc przy samym budynku, 100 dodatkowych miejsc parkingowych dla członków w trakcie weekendowych rezerwacji.

Posiadamy przestrzeń eventową, szkoleniową oraz warsztatową wyposażoną w niezbędny sprzęt.

Wynajmując u nas przestrzeń masz możliwość zgłoszenia się do community managera, który zadba o komfort Twojej pracy i pomoże Ci poznać przestrzeń lub rozwiązać zaistniałe problemy.

Zapewniamy możliwość drukowania oraz korzystania z multimediów.

Istnieje możliwość najmu studia nagraniowego.

Porównaj różnice pomiędzy ofertą

Biuro Coworkingowe w Łodzi

Biurko dedykowane

Biuro prywatne

Idealnie dopasowany dla freelancer, startup, praca zdalna freelancer, małe firmy średnie i duże firmy, korporacje
Inwestycja zapytaj nas zapytaj nas zapytaj nas
Parking - miejsca
Dostęp 24/7
Internet
Pakiet wydruków
Udział w eventach
Media
Dostęp do sal konferencyjnych
Community Manager
Serwis sprzątający
Pyszna kawa i herbata bez limitu
Indywidualna klimatyzacja
Własne biurko
Miejsce na osobiste rzeczy
Rejestracja adresu
Własne biuro