fbpx

Kasia Kozłowska, 23 czerwca 2021

Coworkingi w Trójmieście – Gdańsk, Gdynia, Sopot

Leśna Hub

Leśna Hub to sopocki coworking zlokalizowany przy ul. Leśnej 1 w Sopocie. Budynek oferuje nie tylko przestrzeń do pracy, w której będziesz czuć się dobrze i komfortowo, ale również sale konferencyjne, w których zorganizujesz spotkanie biznesowe lub szkolenie. Biuro posiada swoje patio, które udostępnia swoim klientom do pracy na świeżym powietrzu.  
Chcesz zobaczyć jak robimy to w CoSpot?Zadzwoń Zapytaj o ofertę i dołącz do naszej Społeczności.

Projektowa coworking/design/studio

Jest to miejsce przeznaczone przede wszystkim do zdalnej pracy i zaprasza do siebie freelancerów oraz małe firmy. Coworking tworzy społeczność kreatywnych ludzi, którzy szukają inspirującego miejsca do pracy, a ich pomysły się nie kończą. Miejsce jest zlokalizowane w Sopocie przy ul. Tadeusza Kościuszki 66A.

Concept Space

Concept Space oferuje przestrzeń coworkingową, mikrobiura oraz sale konferencyjne. Można tam zarówno odbyć spotkanie z klientem, jak i popracować w dobrej atmosferze wśród inspirujących osób. Biuro mieści się przy Placu Górnośląskim 21 w Gdyni.

Strefa Startup

Jest to miejsce szczególnie przyjazne dopiero startującym biznesom i osobom dopiero rozpoczynającym swoją przygodę z własną działalnością. Oprócz biurka do pracy miejsce oferuje również kompleksowe doradztwo dla osób stawiających pierwsze kroki w biznesie. Biuro mieści się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni przy alei Zwycięstwa 96/98.

O4

coworkingi w trójmieście

Biuro coworkingowe O4 oferuje biura dedykowane oraz biura prywatne. Dodatkowo można skorzystać tam z centrum konferencyjnego lub sal przeznaczonych do spotkań biznesowych lub szkoleń. Biuro mieści się przy ul. Grunwaldzkiej 472B w Gdańsku.

Virtual Business

Jest to głównie biuro wirtualne z usługami sekretarskimi, jednak oferują również miejsce do pracy w coworkingu. Biuro mieści się przy ul. Do studzienki 63 w Gdańsku.

Sopocka Pracownia Otwarta

coworkingi w trójmieście

Jest to miejsce przeznaczone dla freelancerów, którzy mają nieregularne i elastyczne godziny pracy. Oprócz miejsca do pracy w biurze są również sale konferencyjne, darmowy parking oraz miejsce do spotkań. Biuro mieści się przy ul. Tatrzańskiej 19 w Sopocie.

Sztuka Wyboru

Miejsce znajduje się przy ulicy Słowackiego 19 w Gdańsku i jest bardzo charakterystyczne wśród innych przestrzeni do pracy. Przede wszystkim jest to połączenie inspirującego i designerskiego miejsca z galerią sztuki, kawiarnią i księgarnią. Dookoła jest wiele inspiracji dla kreatywnej pracy, dlatego miejsce cieszy się zaufaniem freelancerów i twórców.

Stocznia Gdańska

To charakterystyczny dla miasta Gdańska coworking zbudowany poprzez inspirację historią i tym z czego słynie Gdańsk. Jest to przestrzeń bardzo designerska i sprzyjająca pracy w skupieniu i miłej atmosferze. Przestrzeń znajduje się przy ul. Doki 1 w Gdańsku.

Property Spot

coworkingi w trójmieście

Property Spot to biuro coworkingowe w Gdańsku, które oferuje przyjemne miejsce do pracy we wspólnej przestrzeni. Mieści się przy ul. Topolowej 1/1.

Poproś o konsultację.

W ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą nasz ekspert