fbpx

Dominika Krajewska, 13 stycznia 2021

Jak CoSpot motywuje do pracy i pomaga zyskać nowych klientów dla wiodącej firmy obsługującej sieci IT | Case-study Sztorm IT

Sztorm IT to firma rodzinna, w której małżeństwo prowadzi outsourcing IT dla organizacji i przedsiębiorstw. Ich lista zadowolonych klientów jest długa, zaczynając od Ministerstwa po mniejsze branże. Usługi firmy to dbanie o infrastrukturę IT dzięki zapewnieniu stabilności i ciągłości prac serwerów, pomoc pracownikom firm w poprawnej obsłudze infrastruktury, aż po doradztwo w budowaniu odpowiednich rozwiązań systemowych.  
Chcesz zobaczyć jak robimy to w CoSpot? Masz pytania?

Sztormy IT w Cospot

Firma dołączyła do CoSpotu przez przypadek, obsługując dużą firmę znajdującą się w budynku, skosztowali  pysznej kawy myśląc, że jest to kawiarnia. W czasie rozmowy z obsługą CoSpota dołączyli do społeczności już w 2018 roku przenosząc swoje biuro do CoSpota na Zachodniej 70.

Poznawanie nowych osób i klientów jest łatwe w CoSpotcie

Firma Sztorm IT chce się ciągle rozwijać. W dobie cyfryzacji procesów, nacisk na IT jest coraz większy. Stabilność systemów jest kluczowa dla poprawnego funkcjonowania firm.
Wiele z organizacji polega na wewnętrznych informatykach, którzy są drodzy, trudni do zrekrutowania i nie są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Taka dostępność jest potrzebna na wypadek problemów, ponieważ firma nie może czekać na powrót informatyka z urlopu podczas kiedy jej strona nie działa, lub system ERP jest niedostępny.
W CoSpotcie Państwo Burzyńscy bardzo szybko się zaaklimatyzowali, współtworząc społeczność. CoSpotowicze znają ich usługi i w razie pytań na temat  sieci IT z czystym sumieniem mogą zapoznać ich ze Sztorm IT.

Ludzie którzy inspirują w miejscu, które motywuje

Praca przy komputerze, rozwiązywanie problemów IT nie zawsze jest kreatywne. Oczy mogą boleć od ciągłego patrzenia w ekran, a uszy piec od słuchawek i rozmów na helpdesku.
W takich momentach kiedy to wszystko nas przerasta i zaczyna irytować, trzeba odejście od biurka i wypić kawę we wspólnej przestrzeni gdzie można spotkać innego inspirującego CoSpotowicza.

Często w czasie takich rozmów możemy znaleźć rozwiązanie naszego problemu, ponieważ ktoś przechodził przez to samo i jest w stanie „podać nam na tacy” sposób działania, albo zupełnie świeże spojrzenie osoby z innej branży pozwala wpaść na genialne rozwiązanie naszego dylematu.

IT dla IT – dlaczego warto być w coworku? Wywiad z Pawłem Burzyńskim z firmy Sztorm IT

Gościem kolejnego odcinka Biznes po Ludzku/Łódzku jest Paweł Burzyński z firmy Sztrorm IT. Paweł opowiada Wam czym zajmuje się Sztorm IT i jak dba o swoich klientów. Dlaczego warto korzystać z usług firmy informatycznej? Dowiecie się także, dlaczego wybrali coworking i czy są zadowoleni ze swojej decyzji oraz jakie korzyści płyną z takiej formy pracy?

Poproś o konsultację.

W ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą nasz ekspert