fbpx

Kasia Kozłowska, 1 czerwca 2021

Coworking w dużych miastach – Częstochowa

Coworkingi w Polsce cieszą się coraz większą popularnością. Najwięcej biur coworkingowych otwiera się w dużych miastach, ale te mniejsze również rozwijają swoje usługi biurowe i otwierają coraz to nowe inwestycje do wynajęcia. Poniżej opiszemy coworkingi w Częstochowie, dzięki czemu każdy znajdzie miejsce dla siebie podczas wizyty w innym mieście.

Częstochowa to miasto położone w południowej Polsce nad rzeką Wartą. Miasto słynie przede wszystkim z uczęszczanego przez turystów klasztoru na Jasnej Górze oraz corocznych pielgrzymek zrzeszających wiele tysięcy ludzi z całej Polski. Miasto liczy ponad 200 tysięcy mieszkańców. Częstochowa słynie przede wszystkim z obrony Jasnej Góry podczas potopu szwedzkiego.  
Chcesz zobaczyć jak robimy to w CoSpot?Zadzwoń Zapytaj o ofertę i dołącz do naszej Społeczności.

Biznes Zone - ul. Jasnogórska 27 - coworking w Częstochowie

Biznes Zone to biuro coworkingowe w Częstochowie, które za swój target obrało głównie startupy oraz nowo powstające firmy i jednoosobowe działalności gospodarcze. Powierzchnia coworkingu to około 300 m2. Biuro jest wyposażone w cztery sale konferencyjne do odbywania spotkań biznesowych. Biura w częstochowskim Biznes Zone charakteryzują się prostotą, minimalizmem i nowoczesnym designem.

Coworking Częstochowa - Al. Kościuszki 22

coworking Częstochowa

Coworking znajduje się w dobrze skomunikowanej części miasta, która gwarantuje szybki dojazd do biura oraz bezproblemowe dotarcie do celu. Dzięki możliwościom abonamentowym oferowanym przez Coworking Częstochowa nie trzeba wynajmować całego, dużego biura i wiązać się długoterminową umową.

Coworking przy Al. Najświętszej Maryi Panny 2a

coworking Częstochowa

Coworking przy Al. Najświętszej Maryi Panny 2a zapewnia przestrzeń do pracy dla freelancerów na zasadzie hot-desków. Na miejscu zapewnione są również salki konferencyjne, w których można odbywać spotkania. Dostępny jest również aneks kuchenny, dzięki któremu można zjeść na miejscu obiad lub napić się kawy.

Poproś o konsultację.

W ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą nasz ekspert