fbpx

Kasia Kozłowska, 16 lipca 2020

CoSpot dla ludzi – Karolina Kieszek i praca w coworkingu

Jak praca w coworkingu wpłynęła na rozwój biznesu CoSpotowiczów?

Karolina Kieszek to prawdziwa silna kobieta sukcesu, zajmująca się sprzedażą nieruchomości. Jest osobą energiczną, pozytywnie nastawioną do życia i przede wszystkim bardzo pracowitą. Do CoSpotu dołączyła dwa miesiące temu nastawiona na organizowanie w przestrzeni coworkingowej spotkań z klientami. Od tamtej pory wypełnia salki konferencyjne energią i gośćmi biznesowymi. Karolina pierwszy raz skorzystała z możliwości pracy w takiej formie – kooperacji, współpracy i możliwości poznania nowych osób i partnerów biznesowych.

Jak sama mówi: „Osobiście jestem bardzo zadowolona i wpływa na to wiele czynników. Chyba największą zaletą jest fakt, że jadąc do biura na swoje spotkanie, dosłownie „wpadam” na inne osoby. Każdy z nas wnosi coś innego do CoSpotu i może dać zupełnie inną korzyść.”

Szerokie możliwości współpracy w coworkingu

Podczas jednej z wizyt w CoSpocie myślała o nawiązaniu współpracy z architektem, ponieważ potrzebowała pomocy przy kolejnym projekcie nieruchomościowym. Można powiedzieć, że architekt „spadł jej z nieba”, ponieważ podczas rozmowy przy kawie dowiedziała się, że jej rozmówca jest właśnie projektantem wnętrz.

Tak samo sytuacja wyglądała w momencie, gdy Karolina szukała grafika komputerowego. Piotrka i Marcina, którzy tworzą grafiki i strony internetowe, Karolina również spotkała w coworkingu w przerwie przy kawie. Pomocą chłopaków jest jak najbardziej zainteresowana i czeka na moment, kiedy nawiążą współpracę.

Design ma duże znaczenie

To, co Karolina ceni sobie w CoSpocie to przytulne miejsce, klimatyczny i niepowtarzalny design, który sprawia, że czuje się swobodnie, prawie tak jak w domu. Dodatkowo przestrzeń inspiruje ją do kreatywnej pracy, co w dzisiejszym świecie biznesu jest bardzo ważnym aspektem.

Poproś o konsultację.

W ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą nasz ekspert