fbpx

Kasia Kozłowska, 20 lipca 2020

Coworking – jak praca w coworkingu pomaga branży komputerowej?

Czym jest CoSpot?

CoSpot to miejsce, które z założenia ma łączyć ludzi i pomagać im rozwijać swoje przedsiębiorstwa. Zależy nam na tym, aby wszyscy CoSpotowicze się znali i rozmawiali ze sobą, żeby znali swoje branże i wiedzieli, gdzie mogą szukać profesjonalnej pomocy lub możliwości współpracy.
Najbardziej towarzyską formą pracy jest coworking. Każdy siedzi przy swoim biurku, jednak wszyscy mają ze sobą ciągły kontakt i w każdej chwili mogą porozmawiać, wymienić się pomysłami, czy zaczerpnąć inspiracji. Uczestników coworkingu wiąże ze sobą otwartość nie tylko charakteru, ale również umysłu na nowe rzeczy i pomysły.

Adam Dębski, założyciel firmy Uptime Bots, buduje chatboty

Niedawno dołączył do nas Adam Dębski, który jest założycielem firmy Uptime Bots zajmującej się tworzeniem chatbotów. Adam bardzo ciepło mówi o pracy w CoSpocie:

„Bardzo często od przestrzeni coworkingowej oczekujemy po prostu sprzyjających warunków do pracy – wygodnego krzesła, smacznej kawy, dobrej lokalizacji, czy zaplecza konferencyjnego. Zapominamy jednak o relacjach i atmosferze towarzyszącej pracy. Co:Spot dał mi szersze spojrzenie na realizację codziennych zadań biznesowych. Panująca tu pozytywna energia i wręcz rodzinna atmosfera napędza i motywuje do działania. Większość z nas biznesowo zajmuje się różnymi tematami, zawsze jednak przy kubku kawy czy wspólnym śniadaniu znajdziemy punkty zaczepienia do dyskusji czy nawet ewentualnej współpracy. To serio efektywna synteza czynników sprzyjających efektywnej pracy :)”

Marcin Chruścielewski, architekt systemów ERP

Kolejnym CoSpotowiczem, który od dłuższego czasu z nami współpracuje jest freelancer Marcin Chruścielewski. Zgodził się opowiedzieć co w CoSpocie podoba mu się najbardziej:

„Zdecydowałem się na CoSpot ponieważ mam możliwość korzystania z szybkiego internetu co jest niezbędne w pracy architekta systemów ERP. Dzięki temu, że mam dostęp do biura 24/7 mogę pracować o dowolnej godzinie, a parking pod biurem to dodatkowe udogodnienie. Doceniam również fakt, że w Cospocie jest dużo osób z branży IT z którymi można współpracować, korzystać z ich usług, oraz proponować im swoje. Biurko z regulacją wysokości to dodatkowy komfort, więc długie godziny pracy nie są tak uciążliwe dla kręgosłupa. Ciepła atmosfera i możliwość rozmowy z innymi Cospotowiczami to duży plus.”

Zapraszamy do Co:Spotu!

Jeżeli Ty również chcesz zasmakować pracy w CoSpotcie, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Oferujemy możliwość wynajęcia biurka na jeden dzień co stanowi doskonałą okazję, aby przekonać się na własnej skórze czy coworking to miejsce stworzone dla Ciebie.

Poproś o konsultację.

W ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą nasz ekspert