fbpx

Kasia Kozłowska, 15 lipca 2020

Na czym polega „luksus” biura serwisowanego?

biura serwisowane

Czym jest biuro serwisowane?

Biura serwisowane to w pełni wyposażona przestrzeń biurowa z pełna obsługą i dostępem 24/7. Są to biura na wynajem, które oprócz możliwości technicznych dają też oszczędność czasu i pozwalają skupić się tylko na wykonywaniu pracy. Biura te charakteryzują się najwyższym standardem wizualnym, ale też wysoką jakością oferowanych usług.
Biura serwisowane dostosowują się do specyfiki branży, w której pracuje klient. Pozwalają też zoptymalizować warunki do pracy według jego potrzeb i wytycznych. Przestrzenie te są projektowane z myślą o rozwoju i korzyści dla przedsiębiorstwa. Bardzo ważne jest, żeby łączyć w sobie wiele cech, na które zwracają uwagę nasi klienci. Są to wygoda, komfort, ergonomia, funkcjonalność i dostępność.

Dobra lokalizacja biura jest kluczem do wygody

Biura serwisowane łączą w sobie wszystkie wyżej wymienione charakterystyki. Dodatkowo pozwalają nie tylko wygodnie pracować w maksymalnym skupieniu, ale również odpoczywać i aktywnie spędzać czas w przerwie. Jest to wygodne rozwiązanie, ponieważ dzięki dostępności salek konferencyjnych można umawiać się z partnerami biznesowymi na miejscu, oszczędzając czas.
Biura serwisowane mieszczą się najczęściej w przystępnych lokalizacjach blisko centrum i oferują dobre połączenie z innymi częściami miasta. Dodatkowym atutem jest to, że firma nie ponosi żadnych ukrytych kosztów oprócz czynszu. W tę kwotę wliczone są wszystkie naprawy, media i opłaty związane między innymi z drukarką i sprzętem. Nie trzeba też czekać na wykończenie i umeblowanie biura, ponieważ w biurach serwisowanych można od razu się wprowadzać i zaczynać pracę.

Otwartość na zmiany i elastyczność - atuty biur serwisowanych

Biuro serwisowane jest rozwiązaniem dobrym zarówno dla dużych, jak i małych firm. Atutem tego typu rozwiązań biurowych jest duża elastyczność i podatność na zmiany w strukturze firmy. Jeżeli liczba pracowników się zwiększa mamy możliwość otrzymania dodatkowej powierzchni od ręki. Oprócz miejsca, które klient wynajmuje na swoje potrzeby, do dyspozycji każdego pracownika jest część współdzielona z innymi najemcami, zazwyczaj jest to wspólna kuchnia.
Biura serwisowane zapewniają też kompleksową obsługę recepcji. Dodatkowo nie trzeba się martwić o czystość biura, ponieważ w abonamencie zawarta jest usługa serwisu sprzątającego. Z biurem serwisowanym nie trzeba się wiązać na długi czas, można podpisać umowę na określony termin, ale również na czas nieokreślony i w każdym momencie wypowiedzieć warunki.

Branding i eventy po stronie biura

W wielu przypadkach przy wynajmie biura serwisowanego zapewniony jest branding klienta. Są to na przykład nalepki na drzwi biura czy wyświetlenie logo przed wejściem do biurowca lub oznaczenie obecności najemcy w biurze. W biurach serwisowanych są też organizowane różnego rodzaju wydarzenia o charakterze szkoleniowym lub warsztatowym, w których najemcy mogą brać udział.
Korzystanie z usług biura serwisowanego pozytywnie wpływa na postrzeganie firmy przez jej klientów. Przestrzenie są urządzone ze smakiem i w dość neutralnym tonie, dlatego każda branża znajdzie coś dla siebie. Budynki biurowe posiadają w dużej mierze swoje parkingi co jest zaletą dla potencjalnych klientów, którzy często nie mają czasu na szukanie miejsca do zostawienia pojazdu.

Dodatkowe usługi biur serwisowanych

Dodatkowe usługi jakie proponują biura serwisowane to odbieranie poczty, a nawet świadczenie usług biura wirtualnego, obsługa recepcyjna i asystencka, możliwość rejestracji adresu oraz dostęp do przestrzeni kuchennej z nielimitowaną kawą, herbatą oraz przekąskami.

Luksus w CoSpocie

Wysoka jakość jest cechą wyróżniającą dobra luksusowe, a do takich właśnie można zaliczyć serwisowane biura na wynajem. CoSpot zlokalizowany w Łodzi przy ul. Zachodniej wpisuje się w ramy powyższych opisów biur serwisowanych. Bogata oferta, niepowtarzalny design, pyszna kawa i inspirujący ludzie – to wszystko daje przewagę nad standardowymi biurami.

Poproś o konsultację.

W ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą nasz ekspert