fbpx

Dominika Krajewska, 21 sierpnia 2020

Biura na wynajem i coworkingi w Atenach

Oblicze Aten

Ateny to kolebka cywilizacji, początków demokracji i olimpiady. To miejsce dla ludzi kochających antyk i dla tych co lubią się bawić i szukać skrajności między Greckimi uliczkami. Ateny to największe miasto położone na południu Grecji. Złoty wiek spowodował, że Ateny zaczęły liczyć się jako miasto dzięki temu, że mieściły się tu główne ośrodki kultury, sztuki, literatury oraz handlu. Po mimo wielu najazdów i ataków na miasto zdołało się obronić i uzyskać miano stolicy, której architektura miesza się z nowoczesnym stylem. Górujący Akropol nie pozwala zapomnieć, że to miasto jest kolebką europejskiej cywilizacji.

Czego jeszcze nie wiesz o Atenach?

Ateny to miasto wielobarwne, gwarne i rozległe. Wielu turystów wprowadza imprezowy nastrój do tego miasta.

  1. Pod ulicami Aten płyną rzeki, które można usłyszeć ich szum przykładając ucho do kratek kanalizacyjnych. Skutkiem ubocznym zabudowanych rzek są częste wylewy ich na ulice.
  2. W Atenach zachowało się najstarsze drzewo oliwne ma około 2500 lat.
  3. Metro w Atenach to muzeum, ponieważ za każdym razem w czasie pracy znajdowano wiele zabytków i wtedy do prac musieli wkraczać archeologowie.
  4. Najstarszy stadion świata znajduje się w Atenach, nazywa się Panathinaiko i cały jest zbudowany z marmuru.
  5. W Atenach jest ograniczenie wysokości budowli do 27 metrów. Powodem jest ochrona widoku na Akropol.

Biura na wynajem i coworkingi w stolicy Grecji

Współczesne Ateny to kosmopolityczna metropolia i centrum życia gospodarczego, przemysłowego, politycznego i kulturalnego kraju. Jako finansowa stolica Grecji, Ateny to obszar, w którym znajduje się wiele ogromnych banków i instytucji finansowych w kraju, a także inne firmy związane z finansami, które zajmują biura i biura w okolicy. Wiele dużych korporacji posiada w mieście ośrodki badawcze

CoSpot wychodzi wam naprzeciw i nie straszne są nam urlopy oraz wakacje. 
Jeśli w czasie wyjazdu do Aten potrzebujesz skorzystać z przestrzeni coworkingowej daj nam znać, a otrzymasz od nas voucher na skorzystanie z wybranych coworków.

Stone Soup, Charilaou Trikoupi 18, https://www.stonesoup.io/
The Cube, Klisovis 8, https://thecube.gr/

Poproś o konsultację.

W ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą nasz ekspert