fbpx

Kasia Kozłowska, 21 kwietnia 2022

Coworkingi w Polsce – Katowice

Coworkingi w dużych miastach na mapie Polski to dzisiaj już prawie konieczność. Wielu ludzi korzysta z biur na godziny oraz najmu krótkoterminowego. Wiedza o tym jakie przestrzenie znajdziesz w różnych miastach jest bardzo przydatna, gdy często podróżujesz służbowo, a lubisz pracę w profesjonalnym miejscu do tego przystosowanym. Jakie coworkingi znajdziesz w Katowicach?

Chcesz zobaczyć jak robimy to w CoSpot?Napiszi dołącz do naszej Społeczności.

Katowice to miasto położone w południowej Polsce w województwie śląskim. Ciągle ulegają metamorfozie i na przestrzeni ostatnich lat stały się nowoczesnym ośrodkiem miejskim tętniącym życiem.

Biura do wynajęcia - City Space Face2Face

Coworking znajduje się przy ul. Żelaznej 2 na 4. i 5. piętrze budynku. Z okien rozciągają się sprzyjające pracy widoki. Wnętrze zostało zaprojektowane przez znanych architektów z Medusa Group. 2400 m2 zostało oddanych do użytku na koniec kwietnia 2021 roku. Oprócz hot-desków typowych dla coworkingów są też biura prywatne oraz sale konferencyjne. Do dyspozycji najemców jest również pokój relaksu oraz kuchnia.

Przestrzenie biurowe w Katowicach - Desking.pl

Desking.pl zlokalizowany jest przy ul. Gliwickiej 2/7 w ścisłym centrum miasta. Miejsce zrodziło się z potrzeby właścicieli na przestrzeń biurową, dlatego spełnia wiele oczekiwań i wymagań z listy potencjalnych klientów. Osoby lubiące pracować o nietypowych godzinach ucieszy fakt, że Desking.pl działa 24/7.

Coworking Katowice - Katodesk

Katowice

Oferują usługę wirtualnego biura, które pozwala na zarejestrowanie swojej firmy pod ich adresem, Katodesk proponuje również wynajem sal konferencyjnych i biurka na godziny. Obiekt znajduje się przy ul. Św. Jana 11/4.

Przestrzeń dla freelancerów - #Krzywa 12

coworkingi

Jest to biuro coworkingowe otwarte 24/7 stworzone przez startupowców oraz freelancerów dla osób, które zajmują się podobnymi tematami. Oprócz miejsca do pracy oferują również przestrzeń do spotkań.

Miejsce na spotkania biznesowe - Co.Factory

Katowice

Coworking zlokalizowany jest przy ul. Porcelanowej 23 w budynkach dawnej fabryki porcelany. Jest to biuro urządzone w stylu loftowym, który bardzo sprzyja pracy i skupieniu. Oferują zarówno najem godzinowy przestrzeni biurowej, jak i sale konferencyjne na spotkania biznesowe. 

Biura coworkingowe Katowice - Welcome Office

Welcome Office to biuro coworkingowe przy ul. Kościuszki 55. Dla swoich klientów posiadają miejsce do pracy oraz sale konferencyjne i szkoleniowe przeznaczone do organizacji kursów oraz eventów.

Co-working Katowice - DL Space

Przy ul. Wrocławskiej 54 każdy freelancer oraz poszukiwacz swojego miejsca biurowego znajdzie kawałek przestrzeni odpowiedniej dla siebie. Dla miłośników spotkań biznesowych dostępne są również sale konferencyjne.

Biura wynajmowane na godziny - Local Office

Oferta obejmuje wynajem biura na godziny. Open space zajmuje 390 m2 oraz dwie sale konferencyjne do spotkań z klientami lub kameralnych szkoleń. Coworking ten skupia się głównie na najmie krótkoterminowym.

Poproś o konsultację.

W ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą nasz ekspert