fbpx

, 16 maja 2022

CoSpot Case Study – Dwabe

Czym zajmuje się Dwabe?

– Dwabe to zespół specjalistów wspierający przedsiębiorców, oraz osoby indywidualne w dwóch obszarach: w zakresie legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców na terytorium RP oraz profesjonalnej realizacji procesów rekrutacji.

W ramach procesów legalizacji jesteśmy wsparciem dla firm zatrudniających  cudzoziemców, a także osób indywidualnych, mających zamiar pozostania w Polsce w perspektywie długoterminowej i zalegalizowania swojego pobytu zgodnie z przepisami.  Zapewniamy naszym klientom kompleksowe doradztwo oraz realizację procesów legalizacji zatrudnienia cudzoziemców z Ukrainy, Białorusi, Rosji, Kazachstanu, Bangladeszu, Uzbekistanu, Indii oraz Filipin.

 W obszarze rekrutacji wspieramy naszych Klientów w pozyskaniu najlepszych specjalistów, a Kandydatom pomagamy znaleźć stałą pracę spełniającą ich wymagania. Z sukcesami realizujemy rekrutacje na stanowiska inżynierskie, specjalistyczne oraz kierownicze.  Na zasadach partnerskich wspieramy Klientów korzystając z różnorodnych metod rekrutacji i selekcji dopasowanych do wymagań stanowiska i oczekiwanych efektów.

– Wybraliśmy Cospot, ponieważ to bardzo estetyczne i nowoczesne miejsce, które daje szansę na poznanie ciekawych osób i nawiązanie kontaktów biznesowych. Pozwala też pracować w miłej i inspirującej atmosferze, którą bardzo sobie cenimy. 

Dlaczego zdecydowali się na Cospot?

Czym urzekła ich Zachodnia Office?

– Najbardziej spodobał nam się wystrój, dobra lokalizacja w ścisłym centrum Łodzi, oraz pyszne czwartkowe śniadania. Stanowczo uważamy, że dobra atmosfera w biurze jest najważniejsza, a największym atutem Cospotu jest networking, czyli możliwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych.

Dlaczego nie zdecydowali się na tradycyjny najem, i wybrali biuro serwisowane w coworkingu?

– Zdecydowaliśmy się na biuro serwisowane, ponieważ w  przestrzeni coworkingowej spotykają się specjaliści różnych profesji. Członkowie społeczności mogą wymieniać się i inspirować wzajemnie nowymi pomysłami podczas nieformalnej komunikacji np. przy dobrej kawie, którą zapewnia Cospot.

Cospot ułatwia firmie Dwabe obsługę wszystkich kandydatów na miejscu, zapewniając im dostęp do sal konferencyjnych, oraz wyciszanych pomieszczeń, które znajdują się już w cenie abonamentu. Wszystko czego mogą oczekiwać od dobrze zorganizowanego biura, mają zagwarantowane już na Zachodniej, gdzie każdy Cospotowicz otoczony jest opieką Community Managera.  
Chcesz zobaczyć jak robimy to w CoSpot?Sprawdź naszą ofertę Widzimy się w biurze?

Poproś o konsultację.

W ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą nasz ekspert