fbpx

Dominika Krajewska, 24 listopada 2020

CoSpot Case Study – Uptime Bots – Adam Dębski

Kim jest i co robi Adam?

Opracowuje i wdraża chatboty automatyzujące procesy konwersacyjne w najpopularniejszym komunikatorze w Polsce – Messengerze, wspierające m.in. obsługę klienta, procesy zakupowe i szeroko rozumiane działania marketingowe. Jest pasjonatem interaktywnych rozwiązań oraz zwolennikiem optymalizacji czasochłonności dzięki nowym technologiom. Zawsze pierwszy w kolejce do testowania i wdrażania nowych mechanizmów i nieszablonowych możliwości komunikacyjnych. Obecnie rozwija możliwości wykorzystania botów do aktywnego wsparcia sprzedaży na Amazonie.

Prelegent i autor publikacji na temat chatbotów i mediów społecznościowych.

Prywatnie kolekcjoner winyli i kompaktów, fan klasycznej motoryzacji i popkultury lat 80-tych, miłośnik modernistycznej architektury i historii Łodzi.

– Dlaczego zdecydowałaś zacząć pracować poza domem?

Solopreneurship w dobie pandemii to wyzwanie organizacyjne, logistyczne i efektywnościowe. Posiadanie dostępu do biura pozwala na zachowanie zdroworozsądkowego balansu życiowego, dzięki czemu stół w jadalni nie kojarzy Ci się z callami z klientami, a kładąc się spać pod kołdrą nie znajdujesz przypadkiem porzuconego zasilacza od laptopa 😉 Praca w coworkingu daje też elastyczność – jestem tam gdy po prostu potrzebuję.

– Co skłoniło Cie do bycia w Cospotcie?

Cospot przeszedł pozytywnie naturalną selekcję podobnych miejsc w Łodzi – po prostu okazał się najlepszy pod wieloma względami. Pracuję w różnych strefach czasowych dlatego dostępność 24/7 była kluczowym elementem. Mam tu pełną infrastrukturę potrzebną do komfortowego funkcjonowania jednoosobowego biznesu – szybkie łącze, sale konferencyjne i budki telefoniczne, drukarkę online, kuchnię i doskonałą kawa. Do tego bardzo cenię design wnętrz, a ten w Cospocie to połączenie industrialu z vintage, przy doskonałej funkcjonalności i ergonomii organizacji przestrzeni, co bardzo mi się spodobało. Cospot drogą eliminacji „na sucho” po prostu pozwolił odhaczyć na liście wszystkie oczekiwania.

– Co Ci się tu spodobało?

Po kilku miesiącach jestem w stanie powiedzieć, że Cospot to nie tylko miejsce do pracy czy prowadzenia biznesu, ale także społeczność. Można to trochę przyrównać do pracy w firmie gdzie każdy zajmuje się czymś innym lub pracuje w swoich działach, ale funkcjonuje w tej samej przestrzeni. Spotykamy się przy kawie, dyskutujemy na tematy związane z biznesem, wymieniamy doświadczeniami, co nierzadko owocuje nawiązywaniem współpracy, ale też lubimy się prywatnie. To jest mega wartość. Cospot to świetny pomost między pracą „na swoim”, a budowaniem relacji zespołowej.

Poproś o konsultację.

W ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą nasz ekspert