fbpx

Co:Spot, 5 czerwca 2019

Case Study – copywriter Aleksandra Kowalczyk

Wyzwanie

Aleksandrze brakowało motywacji do efektywnej pracy, czuła się samotnie i często rozpraszała się psem i rzeczami domowymi. Zleceń szukała.

Rozwiązanie

Coworkingowe członkostwo CoSpot, które dało Aleksandrze miejsce gdzie mogła zbudować nowe relacje.

Co zyskała od CoSpotu

  • Większa koncentracja i efektywność pracy
  • Zwiększona oferta dla jej stałych klientów, z powodu współpracy z innymi CoSpotowiczami
  • Lepsze samopoczucie podczas pracy
  • Smaczniejsza kawa
  • Zwiększenie profesjonalizmu przed klientami podczas spotkań

W Oli własnych słowach:

Moja przygoda z CoSpot zrodziła się z potrzeby zmiany. Po odejściu z etatu poświęciłam się prowadzeniu własnej działalności i zaczęłam pracować z domu. Szybko jednak zdałam sobie sprawę z tego, że jestem przyzwyczajona do towarzystwa ludzi i funkcjonowania w warunkach biurowych. To sprawiło, że zaczęłam szukać miejsca do pracy. Początkowo spędzałam czas w kawiarniach, ale na dłuższą metę okazało się, że jest tam zbyt wiele rozpraszaczy. Moim marzeniem było własne miejsce w nowoczesnym biurze w centrum w przystępnej cenie. CoSpot spełnił te dwa warunki i okazał się tym, czego szukałam od zawsze! Już po pierwszej wizycie byłam zdecydowana na korzystanie z przestrzeni coworkingowej. Urzekł mnie nowoczesny wygląd miejsca, świetna kawa i przyjazne nastawienie pracujących tu osób. CoWork to wspólny obszar pracy zarówno dla mnie, jak i innych freelancerów.

Dlaczego zrezygnowałam z pracy w domu?

Jednym, ale nie jedynym powodem była duża ilość rozpraszaczy, które obniżały mój poziom koncentracji. Na dłuższą metę przekładało się na to na pogorszenie efektywności mojej pracy i zaczęło mnie demotywować. Coworking to nie tylko przestrzeń do pracy, ale także szereg udogodnień takich jak: nielimitowane napoje, dostęp do drukarki i możliwość skorzystania z budek telefonicznych i sal konferencyjnych. Takie warunki pozwalają mi prezentować się profesjonalnie przed moimi klientami. CoSpot daje mi również poczucie przynależności, którego brakowało podczas samotnej pracy w domu. Jestem częścią społeczności- biorę udział w ciekawych eventach, piątkowych integracjach i wspólnych wypadach. Zawarłam tu nowe kontakty biznesowe, które przerodziły się we współpracę, ale też poznałam ciekawych ludzi. Pomimo że pracujemy w różnych branżach to wiele nas łączy. Wszyscy zmagamy się z trudami prowadzenia własnego biznesu i możemy porozmawiać o tym przy kawie w naszej wspólnej przestrzeni. Wymiana doświadczeń jest bardzo ważna w pracy freelancera, a tej z pewnością nie miałabym okazji mieć, decydując się na pracę w domu.

Dlaczego polecam CoSpot innym freelancerom?

Nowe miejsce pozwoli Ci spojrzeć na Twój biznes z innej perspektywy. Poznasz tu nowe inspirujące osoby i zdobędziesz okazję pozyskania nowych kontaktów biznesowych i znajomości. To istotny krok w kierunku samorozwoju, ale też budowania, czy umacniania pozycji Twojego biznesu. Będąc w CoSpot, staniesz się częścią wyjątkowej społeczności, zwiększysz rozpoznawalność Twojego brandu i będziesz mieć możliwość pozyskania nowych zleceń. Zachęcam wszystkich freelancerów do pójścia w moje ślady. Już dziś odkryj CoSpot!

Tłumaczenia – na różne języki świata

Kontakt do Oli:           

biuro@akcontent.com

Poproś o konsultację.

W ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą nasz ekspert