fbpx

Dominika Krajewska, 29 października 2020

Biura na wynajem i coworki w Bratysławie

Jak jest w Bratysławie?

Słowacja to idealny cel na krótkie wyjazdy ponieważ nie trzeba daleko jechać aby zmienić otoczenie. Słowacja to w dużej mierze górskie krajobrazy, które w czasie wycieczek można bez końca eksplorować. Na Słowacji nie zabraknie również miejsc do zwiedzania. Zobaczyć tu można wiele zamków, muzeów i wiele innych, które mogą oczarować. Bratysława to miejsce, które zauroczy każdego, ponieważ oferuje wiele możliwości. Za dnia można zobaczyć piękną starówkę w tle z zamkiem, a nocą odwiedzić puby, które oferują lokalne wina i piwa. Najlepszym sposobem na zwiedzanie tego miasta są piesze wycieczki lub jednoślad, ponieważ wzdłuż rzeki znajdują się ścieżki rowerowe dzięki którym można się szybko dostać w wybrane miejsce.
Chcesz zobaczyć jak robimy to w CoSpot?Sprawdź naszą ofertę Widzimy się w biurze?
 

Biura na wynajem i coworki

Stolica Słowacji zaczyna zyskiwać w sferze biznesowej dzięki nowym startupom i ambitnym freelancerom, którzy mają wiele możliwości w tym mieście ponieważ geograficzne położenie tego miejsca sprzyja współpracy z różnymi regionami Europy. Powodów dla których Bratysława staje się globalnym punktem zrzeszającym rozwój i technologię jest wiele, np. przystępne koszty życia, lokalizacja stolicy, sprzyjające środowisko i wysoka jakość życia.  

CoSpot wychodzi wam naprzeciw i nie straszne są nam urlopy oraz wakacje lub wyjazdy służbowe. Jeśli w czasie wyjazdu do Bratysławy potrzebujesz skorzystać z przestrzeni coworkingowej daj nam znać, a otrzymasz od nas voucher na skorzystanie z wybranych coworków w tym mieście.

0100 Campus, Staré Grunty 18, https://www.campus-cowork.com/en/spaces/mlyny/
Cowork Progressbar, Dunajská 7495/14, https://cowork.progressbar.sk/

Poproś o konsultację.

W ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą nasz ekspert