fbpx

Dominika Krajewska, 9 lipca 2020

Coworking i biura do wynajęcia w Amsterdamie

Oblicze Amsterdamu

Kulturalne, ekonomiczne i kreatywne centrum Holandii, Amsterdam, zapewnia unikalne połączenie elementów znalezionych w innych częściach Europy, ale nigdy zupełnie nie tak, jak w holenderskiej stolicy. Centrum miasta jest szczególnie urzekającym obszarem z bogatą gotycką i średniowieczną architekturą oraz wyróżniającą się siecią kanałów i 1500 mostów. Starożytne kościoły i synagogi wraz z ciekawymi muzeami historycznymi i prestiżowymi galeriami sztuki nadają Amsterdamowi znacznego uroku.

Amsterdam to jedna z najciekawszych europejskich stolic, która charakteryzuje liberalizm, imprezowy styl z nutką niegrzecznego looku. Z jednej strony urzeka siecią splątanych kanałów, kamienicami przypominającymi domki z piernika i ciekawymi muzeami, z drugiej kusi zadymionymi coffee shopami, tętniącymi życiem klubami nocnymi i tajemniczą Dzielnicą Czerwonych Latarni.

Amsterdam stał się jednym z najbardziej wielokulturowych miast na świecie. Miasto jest obecnie tyglem kultur, zamieszkałym przez ludzi ze 180 różnych krajów. Obejmuje ona także różne style życia, religie i przekonania. Na przykład nadal ma aktywny ruch squattersów. Osoby z zewnątrz mogą wydawać się sprzeczne, ale ogromna różnorodność mieszkańców miasta działa, pozwalając każdemu być tym, kim są i mówić, co myślą.

Biura i coworkingi w stolicy Holandii

Znany na całym świecie ze swoich wyjątkowych muzeów sztuki, Amsterdam jest również żywym ośrodkiem kreatywności, jeśli chodzi o przedsiębiorczość i innowacje w dziedzinie pracy. W ostatnich dziesięcioleciach miasto urodziło stale rosnącą siłę roboczą młodych, myślących przyszłościowo osób wpływowych, które specjalizują się w sztuce, projektowaniu i kulturze.
Zgodnie z tym duchem Amsterdam jest obecnie ważnym graczem w sektorze przestrzeni coworkingowej, z dużą liczbą wspólnych miejsc pracy w całym mieście. Wiele z nich oferuje gorące biurka i karnety dzienne, co czyni je idealnymi dla przejściowych gości, którzy wolą nie płacić za pełny pakiet członkowski.

CoSpot wychodzi wam naprzeciw i nie straszne są nam urlopy oraz wakacje. 
Jeśli w czasie wyjazdu do Amsterdamu potrzebujesz skorzystać z przestrzeni coworkingowej daj nam znać, a otrzymasz od nas voucher na skorzystanie z wybranych przestrzeni.

Coworking                                           Adres siedziby                                   Strona www
Tribes Amsterdam ArenaDe Entreehttps://www.tribes.world/en/
Tribes Amsterdam South Axis SomClaude Debussylaanhttps://www.tribes.world/en/
Tribes Amsterdam South Axis ITOGustav Mahlerpleinhttps://www.tribes.world/en/
Tribes Amsterdam South Axis ZuiderhofJachthavenweghttps://www.tribes.world/en/
Tribes Amsterdam SchipholJachthavenweg
https://www.tribes.world/en/
Tribes Amsterdam AmstelPrins Bernhardpleinhttps://www.tribes.world/en/
Tribes Amsterdam RaampleinRaampleinhttps://www.tribes.world/en/
StartDock KeizersgrachtKeizersgracht
StartDock HerengrachtHerengracht

Poproś o konsultację.

W ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą nasz ekspert