fbpx

Dominika Krajewska, 24 lipca 2020

Coworking i biura na wynajem w Londynie

Londyńskie oblicze

Londyn to idealne miejsce na urlop jak i również na weekendowy trip, miasto tętni życiem cały rok.
Miasto zostało założone przez Rzymian w 43 roku jako Londinium. W późniejszych czasach nazwa była zmieniana trzykrotnie – Lundenwic, Lundenberg i w końcu Londyn.

To miasto mimo wielokulturowe i bardzo szybko można odnaleźć się w tym miejscu wybierając to co nam odpowiada od jedzenia, po miejsce zamieszkania. Oferuje nam uczestniczenie w wielu eventach muzycznych, sportowych oraz relaks i dobrą zabawę w topowych barach.

Stolica Anglii i Wielkiej Brytanii słynie z różnych charakterystycznych rzeczy jedną z nich są czerwone budki telefoniczne. Będąc w Londynie każdy turysta nie ominie jej bez zrobienia sobie zdjęcia. Aktualnie miasto sprzedaje budki osobą prywatny, a te przekształcają je w biblioteczki lub miejsca na defibrylatory ratujące życie.

Wizytówką Londynu są również niepowtarzalne czarne taxówki. Aby zostać kierowcą taxówki trzeba zdać bardzo trudny egzamin topograficzny nie używając GPS’a.

Jak zwiedzać Londyn? Oczywiście, że czerwonym autobusem! Londyńskie autobusy pokonują każdego roku ogromy dystans wożąc pasażerów, a ich wygląd kojarzony zawsze jest z Londynem.

Czego jeszcze nie wiesz o Londynie?

1. Fałszywe domy
Historia tego miejsca związane jest ze starą koleją parową, gdzie co jakiś czas trzeba było dać ujścia parze znajdującej się w tunelach i postanowiono zrobić otwartą część metra. Przechodząc obok tych „kamienic” ciężko rozpoznać je jako atrapa.

2.Kruki z Tower
Legenda głosi, że jeśli kruki z Tower odlecą lub zaginą, to korona Brytyjska upadnie. Na zamku znajduje się 7 kruków, które mają podcięte skrzydła, aby nie odlecieć. Ptaki są zdrowo karmione aby mogły jak najdłużej żyć.

3.Big Ben
Każdy nazywa tak ogromny zegar, który znajduje się przy parlamencie, ale nie liczni wiedzą, że Big Ben to dzwon umieszczony w wierzy, która nazywa się Elizabeth Tower

4.Pałac Westminsterski
Wiele osób o tym nie wie dlaczego pałac został wybudowany nad Tamizą, po to aby tłumy niezadowolonych obywateli nie mógł otoczyć budynku.

5.Metro
Jest ono najstarsze na świecie i zaczęło działać od 1863 roku i dzięki swojej popularności jest najczęściej wybieranym środkiem komunikacji w Londynie, ponieważ zapewnia szybkie dotarcie w wybrane miejsce.

Biura na wynajem i coworkingi

Londyn to jedno z najważniejszych miast świata. Wraz z  Tokio i Nowym Jorkiem jest jednym z trzech największych światowych centrów gospodarczych, co czyni go atrakcyjną propozycją zarówno dla firm brytyjskich, jak i międzynarodowych.

Wiele biur w Londynie w dużej mierze chce aby pracownicy byli zadowoleni, więc tworzą przestrzeń z wieloma udogodnieniami takimi jak chill rooms, dobrze wyposażone kuchnie albo idealnie zaprojektowane ogródki na dachach biurowców.

CoSpot wychodzi wam naprzeciw i nie straszne są nam urlopy oraz wakacje. 
Jeśli w czasie wyjazdu do Londynu potrzebujesz skorzystać z przestrzeni coworkingowej daj nam znać, a otrzymasz od nas voucher na skorzystanie z wybranych coworków.

Wimbletech, Wimbledon Hill Road, https://wimbletech.com/
Moneypenny Workhub, Wenlock Road, https://www.workhubmadesimple.com/
Winkley Studios, Unit 3, 7 Winkley Street, https://www.winkleystudios.com/

Poproś o konsultację.

W ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą nasz ekspert