fbpx

Dominika Krajewska, 24 listopada 2020

Jak zmiana z home office do biura dedykowanego przyśpieszyła rozwój kreatywnego grafika | Piotr Sierant case study

Piotr Sierant to nominowany grafik z dużą kreatywnością. Jego klienci szukają u niego inspiracji jak i pewności dobrze zrobionych kompleksowych projektów graficznych. Historycznie pracował z domu, gdzie miał swój 'home office’ i nie widział nigdy potrzeby zmian, gdyż praca z domu miała bardzo dużo pozytywnych atutów. Tak było aż do momentu, kiedy jego partner biznesowy namówił go do odwiedzenia i spróbowania pracy z CoSpotu. Na początku sceptycznie do tego podchodził. Jednak do dnia dzisiejszego nie żałuje zmiany, która  brzmiąc jak truizm naprawdę polepszyła jego życie,  CoSpot dał mu nową energię i zmotywował do szybszego rozwoju. Najlepiej porozmawiać z nim osobiście w CoSpotcie, lub posłuchać wywiadu z nim  
Chcesz zobaczyć jak robimy to w CoSpot?Napiszi dołącz do naszej Społeczności.
 

Piotr jest freelancerem pracujący dla wielu firm

Jest profesjonalnym grafikiem, który pracuje w swoim zawodzie już 10 lat. Tworzy projekty dla polskich jak i międzynarodowych firm aby mogły odnieść sukces. Nie spoczął na laurach i ciągle zdobywa wiedzę w swojej dziedzinie aby, każda jego praca była unikatowa i zgodna z najnowszymi trendami. Przy współpracy z klientem Piotr ceni sobie szczerość i konkretną komunikację.

https://sieranto.com/

Motywacja do zmiany trybu pracy zdalnej z domu

Piotrowi brakowało czegoś pracując z domu. Kontakt z ludźmi był ograniczony do wyjścia na zakupy lub rozmowy z klientami. Chciał zwiększyć swoją motywację i znaleźć nowych klientów, którym mógłby pomóc w biznesie. Kolejnym pobudką aby wyjść z domu i pracować w biurze było uregulowanie trybu życia Piotra, aby stał się on bardziej uporządkowany.  

Rozwiązanie do zwiększenia motywacji i jakości pracy

Będąc w Cospot’cie udało mu się uzyskać powyższe cele ale nie tylko. Praca w CoSpot’cie zwiększyła jego dochody ponieważ ma większą motywację do działania. Poznał ludzi z którym może rozmawiać na różne tematy np. Michał i boks, Kasia i muzyka, Dominika i randkowanie ale nie tylko. Może czerpać inspirację od każdej osoby, która jest cospotowiczem.
Cieszy się, że może przyjmować swoich klientów w nowoczesnej przestrzeni, która budzi zaufanie.

Poproś o konsultację.

W ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą nasz ekspert