fbpx

Dominika Krajewska, 26 czerwca 2020

Coworking i biura do wynajęcia w Berlinie

Coworking w Berlinie

Berlin i jego oblicze

Berlin to jedna z najbardziej hipsterskich i przyjaznych europejskich metropolii. Niczym magnes przyciąga artystów, muzyków i kreatywnych ludzi z całego świata stając się dla wielu z nich nowym domem.

„Ciekawe muzea, odrestaurowane, zabytkowe budowle, ślady najświeższej historii rozsypane pośród fragmentów berlińskiego muru i alternatywny klimat kultowego Kreuzberga – Berlin jest niczym pudełko czekoladek, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Kiedyś podzielona murem i pełna wewnętrznych konfliktów, dziś kosmopolityczna i wielokulturowa stolica Niemiec.”

„Berlin służy jako kontynentalne centrum dla ruchu lotniczego i kolejowego i ma bardzo złożoną sieć transportu publicznego. Metropolia jest popularnym miejscem turystycznym. Ważnymi gałęziami przemysłu są informatyka , farmaceutyki, inżynieria biomedyczna, czyste technologie, biotechnologia, budownictwo i elektronika.”

To miasto, które tworzone jest przez wiele kultur i narodowości, jest to tak zwana multikulturowość miejsca. Możesz w jednym miejscu przenieść się w różne zakątki świata bez dalekiego podróżowania. Stolica Niemiec jest strefą działalności wielu artystów, projektantów, programistów, którzy uwielbiają pracować w przestrzeni, która jest kreatywna i działa pozytywnie na ich projekty. 

Coworking i biura w stolicy Niemiec

Klastry/Społeczności kreatywne od wielu lat pojawią się w starych magazynach, fabrykach i adaptują je na miejsca, w których mogą pracować i tworzyć środowisko, które sprzyja współpracy i dzieleniu się pomysłami.

Przestrzenie coworkingowe w Berlinie ewoluowały i są częścią sposobu, w jaki nowe firmy przejawiają swoją elastyczność i nowoczesność. Powierzchnie coworkingowe są nie tylko niedrogie, ale także oferują różnorodność. Małe firmy i indywidualni przedsiębiorcy spotykają się w wyjątkowym środowisku, które często ucieleśnia samą naturę ich pedagogiki: plastyczność i wzrost.

Coworking to idealne rozwiązanie, kiedy potrzebujesz zająć się pracą w czasie wycieczki do nowego miejsca. Dzięki nam masz możliwość skorzystania za free z wybranych coworkingów w Berlinie.

CoSpot wychodzi wam naprzeciw i nie straszne są nam urlopy oraz wakacje. 
Jeśli w czasie wyjazdu do Berlina potrzebujesz skorzystać z przestrzeni coworkingowej daj nam znać, a otrzymasz od nas voucher na skorzystanie z wybranych przestrzeni.

Coworking engelnest

https://engelnest.de/ Wilhelm-Kabus-Straße 24

Coworking Heart Space

https://www.heartspaceberlin.com/ Urbanstraße 71, 1. Hinterhof

ergonomia pracy
Coworking Kiez Buero

https://kiez-buero.de/ An der Kolonnade 11

Coworking MotionLab

http://motionlab.berlin/en/ Halle 20, Bouchéstraße 12

https://amapola-coworking.de/ Scharnhorststraße 24

https://www.wonder-coworking.de/ Prenzlauer Allee 186

https://machwerk.berlin/de/ Alte Münze, Haus 3, Am Krögel 2

https://www.betahaus.com/ Rudi-Dutschke-Straße lub Harzer Straße 39

https://space-shack.com/ Akazienstraße 3A

https://skalitzer33.business.site/ Skalitzer Straße

https://enklave.de/ Kienitzer Str. 98

https://www.facebook.com/anzengruberin/ Anzengruberstraße 3

https://ringbahn-coworking.com/ Ringbahnstraße 34

 

Poproś o konsultację.

W ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą nasz ekspert