fbpx

Kasia Kozłowska, 23 listopada 2020

Jak CoSpot pomaga znawcom nieruchomości obsługiwać wymagających inwestorów mieszkaniowych

Rezydencja to biuro nieruchomości, które specjalizuje się w obrocie dochodowymi produktami mieszkaniowymi. Biuro specjalizuje się w pośrednictwie sprzedaży mieszkań i kamienic pełniąc rolę więcej niż pośrednika nieruchomości. Potrafią doradzić i wybrać odpowiednie firmy, które po zakupie mieszkania będą mogły uzyskać odpowiedni zwrot z inwestycji – poprzez adaptację, a następnie zarządzanie aktywem. Biuro nieruchomości Rezydencja zdobywa uznanie wśród klientów swoim oryginalnym podejściem. Tym samym zwiększając ilość sprzedawanych mieszkań w każdym miesiącu.

 
Chcesz zobaczyć jak robimy to w CoSpot?Napiszi dołącz do naszej Społeczności.
Piorek przed kamerami udzielajac wywiadu

Potrzeba reprezentacyjnej siedziby dla małego zespołu

Będąc małym zespołem trudno jest znaleźć biuro, które jest prestiżowe. Często zainteresowani klienci reprezentują duże firmy z dużym kapitałem i  oczekują od swoich partnerów wysokiego profesjonalizmu na każdym kroku transakcji. 
CoSpot przyszedł z rozwiązaniem problemu związanego z wysokim profesjonalizmem obsługi biura, aby zoptymalizować pracę zespołowi nad dużymi projektami, którymi zarządzają. Bardzo wymagające jest prowadzenie dużych projektów, obsługiwanie na wysokim poziomie klientów, poznawanie drobnych detali transakcji, analizowanie rynku aby móc odpowiednio doradzać klientowi, pomóc w negocjowaniu ceny transakcji i w tym samym czasie myśleć o administrowaniu biurem. CoSpot pozwolił nam nie myśleć o tym aspekcie.

Wszyscy członkowie (pracownicy firm mających siedzibę w CoSpotcie) mają również udostępnioną drukarkę, dzięki czemu nie muszą polegać na swoim sprzęcie. Podoba im się również nasz social, strefa, w której nie tylko można porozmawiać, ale również skorzystać z kawy i herbaty czy rożnego rodzaju przekąsek.

 

Relacje z binesie sa kluczowe

Rozwój biznesu który oparty jest na relacjach i kontaktach

Ogromnym plusem naszej przestrzeni  jest łatwość w nawiązywaniu nowych znajomości.
Członkowie społeczności integrują się i dodatkowo przekazują sobie cenne kontakty, które później owocują współpracą. Gdzie w tej dziedzinie ktoś polecony jest podstawowym fundamentem rozwoju działalności.
Rezydencja brała również udział w wielu wydarzeniach które CoSpot organizował, dzięki temu mogliśmy poznać nowe osoby w celach biznesowych, ale również osobistych.

Elastyczność dla wymagających inwestorów

Tym samym bardzo ważna była elastyczność, gdyż klienci biura mogą oczekiwać spotkań o różnych porach dnia jak i tygodnia.  CoSpot zapewnia dostęp do biura 24/7. Ważnym atutem jest również unikatowy design, który wyróżnia to biuro wśród konkurencji, nie tylko samym wyglądem, ale również jakością wyposażenia. To działa pozytywnie na klientów, którzy zapamiętują miejsce, w którym odbywali rozmowy biznesowe i tym samym ułatwia to dalszą współpracę.

Ekonomiczne rozwiązanie dla znawców rynku nieruchomości

Pracując na rynku nieruchomości Rezydencja jest bardzo dobrze poinformowana o produktach i możliwościach biurowych w Łodzi. Dlatego rozwiązanie ich problemu, powinno mieć najlepszą relację jakości do ceny w inny przypadku podważałoby to wiarygodność wśród klientów/inwestorów nieruchomościowych.
CoSpot wśród dostępnych opcji wynajmu biur w Łodzi był zdecydowanie najlepszych wyborem.

5/5

.

Poproś o konsultację.

W ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą nasz ekspert