fbpx

Przestrzeń dla firm każdej wielkości

Cenisz sobie spokój oraz produktywność i efektywność w pracy, jednocześnie będąc częścią większej społeczności? Zdecydowanie dobrze trafiłeś! Bez względu na to czy prowadzisz działalność jednoosobową, czy pracujesz z zespołem — w Co:Spotcie znajdziesz swoje wymarzone miejsce do pracy. Z bogatej oferty biur prywatnych wybierzemy powierzchnię spełniającą Twoje wymagania i dostosujemy ją do potrzeb Twojego biznesu. Wybierając Co:spot dostajesz pełen wachlarz usług i pakietów nie martwiąc się niczym poza pracą.

Community Manager wraz z zespołem zadba, aby sprzęt działał sprawnie, kawa smakowała najlepiej, a atmosfera powodowała uśmiech na twarzy bez względu na okoliczności!

Potrzebujesz przestronnej przestrzeni, która sprzyja efektywności i produktywności Twoich pracowników? Chcesz, aby Twoja firma rozwijała się i rozrastała? Oferta biurowa Co:Spotu to przyjazna i designerska przestrzeń, szybki internet, niezbędny sprzęt biurowy oraz jedyna w swoim rodzaju społeczność, która motywuje i inspiruje do działania! Dzięki elastyczności, która nas wyróżnia, możesz w dowolnym momencie rozwijać swoją firmę i poszerzać przestrzeń biurową w zależności od aktualnych potrzeb.

Poproś o konsultację.

W ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą nasz ekspert

  Lokalizacje

  Naszą misją jest stworzenie biura, w którym firmy, freelancerzy mogą się rozwijać, a praca staje się przyjemnością

  Zachodnia

  Zachodnia office to ikona miasta, zlokalizowana w samym centrum Łodzi

  Wersalska

  Lokalizacja w północnej części miasta, dogodnie również dla najemców spoza Łodzi,

  Magazyn Bawełny

  Budynek dawnego Magazynu Bawełny na terenie Manufaktury

  Społeczność

  Piszą o nas

  Biuro all inclusive – co to znaczy?

  W dzisiejszych czasach coraz więcej rzeczy mamy na abonament. Zaczęło się od muzyki, poprzez filmy na samochodach kończąc... Ale jak okazuje się to nie koniec. Światowy trend pokazuje, że biura all inclusive, czyli biura na abonament wkradają się w łaski biznesu.

  Czytaj więcej

  Pozostałe wpisy na blogu

  Nowe biuro – lista zakupów

  Wynajęcie powierzchni pod nasze nowe biuro, to dopiero początek przygody. Na pewno należy uzbroić się w cierpliwość i dobrze przemyśleć co jest nam potrzebne, a wszystko po to aby nasi pracownicy chceli przychodzić do pracy i z uśmiechem rozwijali nasz biznes.

  Czytaj więcej

  Ukryte koszty najmu biura – jak zaoszczędzić na wynajmie biura w Łodzi?

  Jednym z najistotniejszych czynników przy wyborze biura na wynajem w Łodzi jest oczywiście cena najmu. Jednak na cenie najmu koszty biura się nie kończą. Ba, zdarza się, że koszty ukryte najmu wielokrotnie przekraczają koszty samego najmu

  Czytaj więcej

  Coworking z perspektywy osoby rozpoczynającej pracę w świecie biznesu

  Coworking staje się coraz powszechniejszą formą pracy wśród osób prowadzących własną działalność. Odpowiada na wiele potrzeb, których zwykłe biuro lub mieszkanie może nie zaspokoić.

  Czytaj więcej

  Coworking space - na czym to polega?

  Biura coworkingowe, takie jak Co:Spot, działają w prosty sposób – oferują przestrzeń do pracy, którą współdzieli się z innymi osobami. Sam wybierasz lokal biurowy, w którym chcesz pracować. Udostępniamy nawet wygodną kanapę oraz biurko typu hot desk. Dzięki zamykanej szafce nie musisz codziennie nosić ze sobą do domu teczki czy zasilacza do laptopa. Nasze usługi to atrakcyjna alternatywa, jeśli chodzi o wynajem biura w Łodzi – rozwiązanie dopasujesz do Twoich potrzeb.

  Coworking - Łódź wspiera freelancerów i przedsiębiorców

  Biura serwisowane na godziny w Co:Spot są przeznaczone dla każdego, kto potrzebuje ergonomicznego miejsca do pracy. Nie ma znaczenia, czy jesteś menedżerem w jednej z korporacji, czy zarządzasz firmą z sektora MŚP, a może działasz na rynku jako freelancer – w każdym przypadku nasze lokale coworkingowe są do Twojej dyspozycji. Możesz korzystać z nich tak długo, jak zechcesz – przez jedną czy dwie godziny, cały dzień, a nawet miesiąc czy rok. Nawet gdy jesteś przejazdem w Łodzi, nasze biuro serwisowane do wynajęcia jest do Twojej dyspozycji.

  Rozwijaj się zawodowo i osobiście dzięki Co:Spot

  Nasze lokale do wynajęcia to świetny sposób nie tylko na wydajną pracę, ale również na nawiązanie nowych znajomości, nie tylko biznesowych. W Co:Spot możesz poznać nowych ludzi, dzięki którym poszerzysz swoje horyzonty i zwiększysz możliwości działania na rynku pracy. Zachodnia 70 Łódź to prestiżowy adres dla Twojej firmy, który sprawi, że w oczach kontrahentów staniesz się cenionym i godnym zaufania partnerem.

  Lokale biurowe dopasowane do Twoich potrzeb

  Biura do wynajęcia Co:Spot pozwolą Ci efektywnie wykorzystać czas przeznaczony na pracę. Nasze usługi coworkingowe są przydatne dla osób, które na przykład prowadzą negocjacje biznesowe, odbywają rozmowę kwalifikacyjną czy organizują konferencję. Zapewnij sobie prywatne biuro coworkingowe skrojone na miarę Twoich oczekiwań.

  Grupa A&A - poznaj nas