fbpx

Co:Spot, 17 lipca 2019

Coworking z perspektywy osoby rozpoczynającej pracę w świecie biznesu

Coworking staje się coraz powszechniejszą formą pracy wśród osób prowadzących własną działalność. Odpowiada na wiele potrzeb, których zwykłe biuro lub mieszkanie może nie zaspokoić.

 

Pierwsze wrażenie?

Wcześniej nie miałam okazji do poznania takiego miejsca, jakim jest CoSpot. Moje pierwsze wrażenie? Niezwykły design, zapach pysznej kawy, nowocześnie i ekskluzywnie.

Z perspektywy młodej osoby, wchodzącej dopiero w świat biznesu, przychodzi do głowy wiele wątpliwości przed podjęciem pracy w takim miejscu. Mogłoby się wydawać, że to miejsce, do którego codziennie trzeba zakładać koszulę i rozmawiać o interesach – nic bardziej mylnego. 

Już na początku zaskoczyła mnie pozytywna energia i otwartość członków CoSpotowej społeczności. To miejsce, w którym można prowadzić nie tylko rozmowy biznesowe ale także poznać inspirujących ludzi, którzy zawsze służą dobrą radą i pomocną dłonią. 

Czym jest CoSpot?

Biuro coworkingowe, jakim jest CoSpot to inwestycja w rozwój siebie i swojej firmy. Poznajesz nowe możliwości i rozwiązania, dzięki doświadczeniom innych, pracujących obok Ciebie osób. W jednym miejscu znajdujesz przedsiębiorców z różnych branż – grafików, informatyków, organizatorów eventów, do których możesz w każdej chwili przyjść i porozmawiać o swoim firmowym dylemacie, a może nawet stać się ich partnerem biznesowym. Nie tracisz czasu na poszukiwania rozwiązań, wystarczy, że wyjdziesz ze swojego biura i zapukasz do drzwi obok. 

Praca w domu, a coworking.

Przez biura coworkingowe przepływa rodzinna atmosfera, która pozwala poczuć się swobodnie i bezpiecznie. Wspólne śniadania i czworonożni przyjaciele, których możesz spotkać idąc zaparzyć sobie kawę – prawie jak w domu. 

Osoby prowadzące działalność ze swojego miejsca zamieszkania często nie potrafią znaleźć inspiracji i skupić się na pracy. W biurze coworkingowym Ci to nie grozi. Możesz pracować w taki sposób, na jaki masz ochotę – w ciszy lub wśród innych ludzi, przy biurku bądź na kanapie. 

Dodatkowym atutem są wydarzenia odbywające się w biurach coworkingowych, dzięki którym można się wiele nauczyć i nawiązać jeszcze więcej wartościowych kontaktów biznesowych. 

Pozytywna energia CoSpotowej społeczności oraz niesamowita przestrzeń motywuje do działania i pozwala na rozwój własnej firmy i swoich pracowników. Po za tym, które biuro oferuje możliwość pracy w maluchu? 😉 

Poproś o konsultację.

W ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą nasz ekspert