fbpx

Kasia Kozłowska, 12 sierpnia 2020

Biura na wynajem w Łodzi grudzień 2020

Gdzie najlepiej wynająć biuro w Łodzi? - Grudzień 2020

W Łodzi istnieje wiele lokalizacji i możliwości znalezienia biura na wynajem. Wszystkim klientom przestrzeni biurowych zależy na wysokim standardzie oraz dobrej lokalizacji miejsca pracy. Każda firma chce prezentować się profesjonalnie w oczach swojego klienta i zdobywać pochlebne opinie. Jakie propozycje biur na wynajem znajdziemy w Łodzi?

Zachodnia 70 Office

Biurowiec oferuje zarówno biura klasy A w Łodzi, jak i klasy B. CoSpot to miejsce, w którym przestrzenie biurowe dzielą się na coworkingowe, dedykowane i prywatne. Biura coworkingowe to możliwość kreatywnej pracy, kooperacji, nawiązania współpracy oraz odpoczynku w dobrym towarzystwie i inspirującym miejscu. W drugiej połowie budynku znajdują się biura w ofercie standardowej. Przy obiekcie znajdują się miejsca parkingowe – prywatne oraz miejskie.

biura na wynajem w Łodzi

Łódź, Centrum, ul. Piłsudskiego

Atutem jest dobra lokalizacja i niewielka odległość od ulicy Piotrkowskiej pełnej atrakcji gastronomicznych i rozrywkowych. Można wynająć tam zarówno biuro prywatne, jak i miejsce w przestrzeni współdzielonej.

Wróblewskiego 18

Miejsce jest dobrze skomunikowane z resztą miasta. W ofercie mają 7000 m2 powierzchni biur na wynajem z nowoczesnym wnętrzem. Dodatkowo posiadają własny parking oraz parking miejski w pobliżu. Na miejscu można również zorganizować spotkanie biznesowe, ponieważ biurowiec oferuje korzystanie z sal konferencyjnych.

Kilińskiego 177 - biura na wynajem

Budynek oferuje biura w najmie standardowym. Przestrzeń biurowa mieści się w zabytkowym budynku zlokalizowanym w pobliżu centrum miasta. Przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe.

Łagiewnicka 54/56

Przy ul. Łagiewnickiej w Łodzi znajduje się Biurowe Centrum Biznesu. Zlokalizowane jest bardzo blisko centrum Łodzi w okolicach Manufaktury. Nieruchomość zbudowana jest z trzech budynków połączonych korytarzami. Obiekt jest monitorowany i chroniony.

Wersalska 47/75

Biurowiec składa się z jedenastu kondygnacji o łącznej powierzchni 9000 m2. Budynek jest zlokalizowany w północnej części miasta, dogodnie również dla najemców spoza Łodzi, szczególnie z okolic Aleksandrowa Łódzkiego. Oprócz przestrzeni biurowych znajduje się tam całoroczna sala treningu golfa. Przed budynkiem znajduje się duży parking.

Mickiewicza 15A

Budynek zlokalizowany jest w ścisłym centrum Łodzi, blisko zajezdni tramwajowej oraz Galerii Łódzkiej. Dodatkowym atutem jest blisko położona ulica Piotrkowska będąca gastronomicznym i rozrywkowym centrum miasta.

Piotrkowska 60

Budynek jest zlokalizowany przy najbardziej znanej i reprezentacyjnej ulicy łódzkiej – Piotrkowskiej. Atutem jest sąsiedztwo wielu lokali gastronomicznych oraz sklepów i doskonała komunikacja z resztą miasta.

biura na wynajem w Łodzi

Piotrkowska 146

Budynek to zabytkowa nieruchomość, która została poddana renowacji. W obiekcie znajdują się powierzchnie biurowe, handlowo-usługowe i gastronomiczne. Miejsce jest znakomicie skomunikowane zresztą miasta.

Piotra Skargi 12

Budynek oferuje powierzchnie biurowe oraz handlowo-usługowe. Jest dobrze skomunikowany, posiada również własny parking. Obiekt jest monitorowany.

biura na wynajem w łodzi

Kościuszki 39

Budynek oferuje biura klasy B+ w standardowym najmie. Miejsce jest dobrze skomunikowane i położone blisko ulicy Piotrkowskiej, przystanków MPK oraz obiektów gastronomicznych i handlowych.

Dowborczyków 8

Biurowiec posiada w swojej ofercie ponad 2000m2 powierzchni mieszczących się na 6 piętrach.
Znajduje się blisko centrum, dlatego użytkownicy maja dostęp do wielu sklepów oraz restauracji.
Miejsce jest monitorowane całą dobę.

biura na wynajem w Łodzi

Business House Żeligowskiego II

Powierzchnia budynku to około 1770 m2.
W pobliżu znajduje się stacja ładowania aut elektrycznych oraz monitorowany parking.
Dodatkowo blisko znajdują się miejsca, w których mozna zostawić rower.
Budynek znajduje sie blisko centrum, dzięki czemu jest dobrze skomunikowany.

Business House Gdańska

Budynek posiada ponad 8000 m2 powierzchni biurowej.
Znajduje się bardzo blisko ulicy Piotrkowskiej, w pobliżu są restauracje oraz sklepy i punkty pocztowe.
Dodatkowo biurowiec oferuje dużą liczbę miejsc parkingowych.

Business House Żeligowskiego


Biurowiec w standardzie B o powierzchni 8500 m2.
Jest częścią Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Najemcy mogą aranżować przestrzeń wedlug własnych upodobań.
Najemcy budynku mają do dyspozycji rownież miejsca parkingowe.

Centrum Biurowe Zenit

Jest to powierzchnia biurowa o standardzie A, oferujaca około 6000 m2 powierzchni.
Mieści się w pofabrycznym budynku, który został wyremontowany i wyposażony w niezbedne narzędzia.

Poproś o konsultację.

W ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą nasz ekspert